מלונות כשרים בחו"ל
הזמנת מט"ח בנתב"ג

הזמנת מט"ח

יש כל מיני דרכים לקנות מטבע חוץ לפני נסיעה לחוץ לארץ – כמעט כולם יודעים על האפשרויות של רכישת מט"ח בבנקים, בדואר, בצ'יינג'ים השונים ברחבי הארץ או בשדה התעופה.  אך לא כולם מכירים אפשרות חדשה, מומלצת ונוחה במיוחד של קניית מט"ח במזומן בהזמנה מראש אונליין לנתב"ג. השירות מתבצע באמצעות מנוע הזמנת מט"ח מיוחד של חברת FlyMoney אותו תוכלו למצוא ממש כאן למטה בו תוכלו להזמין כסף זר בשערים משתלמים, ולשלם עליו אונליין. הכסף שהזמנתם יחכה לכם בעמדת בנק הפועלים בטרמינל 3 או בטרמינל 1 (תלוי מהיכן יוצאת הטיסה שלכם) במעטפה על שמכם ביום הטיסה, כך שאין צורך לצאת במיוחד מהבית כדי לקנות מט"ח – אפשר להזמין מראש, להגיע לנתב"ג ביום הטיסה ולאסוף אותו לפני העלייה למטוס. השטרות ימתינו לכם בעמדה מיוחדת בסניף בנק הפועלים, בתור מקוצר השמור למי שהזמין מראש.עוד יתרון חשוב של הזמנת מטבע חוץ לנמל התעופה בן גוריון – תוכלו לשלם באשראי על ההזמנה ולפרוס את מחיר המט"ח שקניתם לתשלומים חודשיים וכך לתכנן טוב יותר את עלויות הטיול לחו"ל.

כמובן, אין סיבה לחשוש – מערכת רכישת המט"ח של FlyMoney מאובטחת ופועלת תחת פיקוח משרד האוצר. במקרה הצורך, תוכלו להתקשר לטלפון של החברה ולקבל שירות לקוחות טלפוני 24 שעות ביממה. אם נאלצתם לבטל את הטיסה או מכל סיבה אחרת – תוכלו לבטל את הזמנת המט"ח לנתב"ג ללא דמי ביטול.

שערי קניית המט"ח הם שערים משתלמים בד"כ בהשוואה לבנקים או לצ'ייינג'ים בנתב"ג. מחיר המרת המט"ח באינטרנט כפי שהוא מופיע במנוע החיפוש הוא המחיר הסופי אשר כולל את כל העלויות, הפרשי השערים והעמלות השונות, כך שאין מה לחשוש מהפתעות לא נעימות.

התשלום מתבצע בכרטיס האשראי במועד ההזמנה לפי שער המרת המט"ח שתיראו במנוע הזמנת המט"ח ברגע המדויק של ביצוע ההזמנה.

באמצעות השירות לרכישת מט"ח בטרמינל בנתב"ג אונליין לא תוכלו לקנות כל מטבע זר, אבל תוכלו למצוא את רוב המטבעות הזרים של מדינות שישראלים טסים אליהן בד"כ – לא רק דולרים, לירה שטרלינג ואירו, אלא גם מגוון רחב של מטבעות זרים, כמו למשל לאו רומני, קונה קרואטיה, לב בולגריה, פורינט הונגריה, פרנק שוויצרי, זלוטי פולין, דולר ניו זילנד, קורונה צ'כית, באט תאילנד, דולר סינגפור, פזו פיליפינים, רנמינבי סיני, קרונה שבדית, רופי הודי, ריאל ברזיל, ין יפני, רובל רוסי ועוד.

 

השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.