מלונות כשרים בחו"ל

השכרת רכב

השכרת רכב בחו"ל היא עניין משמעותי מאוד שמהווה את ההבדל בין חופשה לבין טיול עצמאי, בו תוכלו להגיע לכל יעד או אטרקציה מתי שתרצו, בלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית בחו"ל.

פעם כדי למצוא השכרת רכב במחירים זולים היה צורך לבדוק מול כל חברת השכרת רכבים את הצעת המחיר שלה ואז לבחור במחיר הזול ביותר. "פטנט" חדש הופך את התהליך של השוואת מחירי השכרת רכב – בחו"ל או בארץ – להרבה יותר נוח ופשוט – באמצעות מנוע חיפוש חדשני של שירות "רנטאלקארס" שמבצע השוואת מחירי השכרת רכב באופן מקוון, תוך שניות, תוכלו לחסוך הרבה כסף ולמצוא את המחיר הכי זול להשכרת רכב בחוץ לארץ ללא טירחה – וכמובן, גם להזמין רכב שכור באינטרנט – כמעט בכל מדינה בעולם.

השכרת רכב בחו"ל – מנוע חיפוש והשוואת מחירים

השימוש במנוע החיפוש להשוואת מחירים בין סוכנויות השכרת רכב בחו"ל איננו מסובך – במשבצת "ארץ" ביחרו את הארץ שבה אתם שוקלים לקחת רכב שכור בחו"ל (כדאי כמובן להשתמש במנוע החיפוש גם אם אתם מחפשים השכרת רכב בישראל כדי לראות השוואת מחירי השכרת מכוניות בארץ – פשוט מלאו את ישראל בתור ארץ היעד). אח"כ במשבצת "עיר" ביחרו את העיר בה אתם רוצים להזמין השכרת רכבים בחו"ל ובמשבצת "תחנה" את האיזור המסוים אליו אתם מעדיפים להזמין השכרת רכב בחוץ לארץ (כמו למשל השכרת מכונית בנמל התעופה, במרכז העיר, נמל, שכונה או תחנת רכבת, ואף בתי מלון מסוימים). בסוף, מלאו את התאריכים הספציפיים להזמנת השכרת רכב בחו"ל והקישו על הכפתור "חפש" – אז תועברו לדף חדש בו תראו השוואת מחירי השכרת רכב בעולם על סוגים רבים של  מכוניות הזמינות להשכרה ביעד ובתאריכים שבחרתם.

מנוע השוואת המחירים מקושר ישירות וברציפות למחשבים של חברות השכרת רכב בעולם שהן חברות שמומלצות כאמינות ומפעילות שירות לקוחות באנגלית, כך שבד"כ המלצה טובה היא פשוט למצוא את המחיר הזול ביותר על השכרת הרכב שאתם רוצים לשכור. בסופו של דבר הרכבים הם אותם הרכבים וחברת השכרת רכב יותר מפורסמת לא תמיד נותנת שירות או תנאים טובים יותר. את המחיר הכי זול להשכרת רכב בעולם בד"כ תמצאו בסוכנויות השכרת רכב מקומיות (כמו חברות השכרת רכב הולנדיות או סוכנויות השכרת רכב באיטליה שמוכרות מאוד לאיטלקים אבל לא ידועות בישראל, ובכל זאת נחשבות מומלצות ומעולות).

יש עוד יתרון חשוב במנוע החיפוש – בהזמנת השכרת רכב בחוץ לארץ דרך מנוע החיפוש להשוואת מחירי מכוניות שכורות בחו"ל לא תשלמו עמלות נוספות שחברות השכרת רכב בד"כ גובות עבור שימוש בכרטיס אשראי, ובניגוד לרוב החברות, דרך מנוע השוואת המחירים גם בכלל לא תשלמו עמלות על ביטול ההזמנה או ביצוע שינויים כמו החלפת רכב, כך שמדובר בדרך מומלצת שמאפשרת להזמין השכרת רכבים בעולם בצורה הכי בטוחה – במקרה של ביטול הנסיעה לחו"ל אפשר לחזור לפרטי ההזמנה שתקבלו במייל ולבטל את הזמנת השכרת הרכב ללא תשלום.

הוספת תגובה

השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר

השכרת-רכב
הזמנת חבילות ספורט
כרטיסים לאטרקציות בחו"ל

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.