מלונות כשרים בחו"ל
ביטוח נסיעות

השוואת טיסות

כדי למצוא טיסה בעידן המודרני כבר לא צריך סוכן נסיעות, וגם לא לעבור על אתרי האינטרנט של כל חברת תעופה לחוד. הבשורה של מהפכת התיירות באינטרנט היא ללא ספק מנועי השוואת טיסות – המאפשרים לכם לראות את כל הטיסות הרלבנטיות לכם, מכל חברות התעופה, בדף אחד – וכך לבצע בקלות השוואת מחירי טיסות ולהזמין כרטיסי טיסה באינטרנט בקלות, במהירות, ובחיסכון כספי גדול, אחרי שמצאתם טיסה במחיר הכי זול (לפי היעד והתאריכים שבחרתם)

על מנת למצוא טיסות זולות (בין אם מדובר על טיסות לואו קוסט או על טיסות סדירות במחירים הכי זולים ניתן למצוא) כדאי להשתמש במנוע החיפוש לטיסות kiwi – הוא מתעדכן באופן שוטף בלוחות הטיסות ובמחירים של רוב חברות התעופה בעולם ומאפשר השוואת מחירים והזמנת טיסות אונליין – גם טיסות ישירות וגם טיסות קונקשן, וכמובן גם כרטיסי טיסה במחלקת עסקים, מחלקה ראשונה ועוד).

ה"פטנט" די פשוט – המנוע להשוואת כרטיסי טיסה מחובר כל הזמן  למחשבים של מאות חברות תעופה מהעולם ומתעדכן כל הזמן בלוחות זמנים ומחירים של כרטיסי טיסה – כולל טיסות זולות, טיסות סדירות, טיסות צ'ארטר ועוד.  כך תוכלו למצוא את הטיסות הכי זולות בהשוואת המחירים בין חברות התעופה הגדולות ביותר בעולם, ואח"כ פשוט ללחוץ על הטיסה ולהזמין כרטיסי טיסה אונליין בתהליך פשוט שמאפשר לכם רכישה בטוחה באינטרנט.

כך תוכלו למצוא גם כרטיסי טיסה זולים, במחירים יותר נמוכים מאלו שמופיעים במודעות של חברות תעופה וסוכנויות נסיעות, דרך שלל חברות תעופה שלא כולן מפרסמות בישראל.  

כדי להשתמש במנוע להשוואת טיסות מלאו (באנגלית) את הפרטים הדרושים במנוע החיפוש להשוואת מחירי טיסות לחו"ל שבדף זה. באמצעות המנוע לחיפוש טיסות ניתן להזמין גם מלונות, כרטיסי טיסה, או חבילות נופש הכוללות כרטיסי טיסה ומקום לינה.

איך למצוא טיסות בזול עם המנוע להשוואת טיסות?

כדי לחפש טיסות הלוך וחזור הקישו על הלחצן "הלוך חזור" בצד ימין של מנוע החיפוש, למעלה (במקום הלחצן "כיוון אחד" אשר נועד לחיפוש טיסות הלוך בלבד).

למעלה, בצד שמאל של מנוע השוואת הטיסות, ציינו כמה כרטיסי טיסה אתם רוצים לקנות, ופרטו מתוכם כמה כרטיסי טיסה מיועדים למבוגרים, וכמה כרטיסי טיסה לילדים או לפעוטות (מתחת לגיל שנתיים).

במשבצת "מוצא", כדאי לכתוב "ישראל" – כך תראו טיסות יוצאות מנתב"ג וגם משדה רמון באילת. אפשר לכתוב במונע החיפוש גם בעברית וגם באנגלית.

אם אתם מעוניינים רק בטיסות מנתב"ג – מלאו בשדה זה תל אביב או tel aviv. אם אתם מעדיפים לטוס משדה התעופה של אילת, שדה רמון, ביחרו בשדה זה eilat או אילת.

ניתן גם להשתמש במנוע השוואת הטיסות להזמנת טיסות פנימיות – כמו טיסה מנתב"ג לאילת בתוך ישראל או טיסות פנים בארצות הברית – או כדי להזמין טיסת קונקשן בין יעדים שונים בחוץ לארץ.

במשבצת "יעד" כיתבו את שם העיר או המדינה אליה אתם רוצים לטוס. אם אתם רוצים לראות את כל האפשרויות של טיסות ממריאות מישראל בתאריך מסויים או שאתם מעוניינים לאתר טיסות זולות במיוחד ולאו דווקא למקום מסויים, אפשר גם לבחור בשדה זה כמה שדות תעופה של כמה ערים בעולם או להשאיר אותו ריק עם הכיתוב לכל מקום כדי לראות השוואת מחירים של טיסות מישראל לכל יעד אפשרי.

במשבצת "יציאה" הכניסו את התאריך בו אתם רוצים להמריא לחו"ל ובמשבצת "חזרה" הקלידו את התאריך בו אתם מעוניינים לטוס מחוץ לארץ לישראל חזרה. אז תראו תוצאות השוואת מחירי טיסות רבות ליעד לפי תאריכי הטיסה, משל הטיסה וחברות התעופה, כל מה שנותר לכם הוא לבחור את הטיסה הכי זולה שמתאימה לכם.

 

הוספת תגובה

השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר

השכרת-רכב
הזמנת חבילות ספורט
כרטיסים לאטרקציות בחו"ל

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.